Witaj w Creatick!

Jesteśmy małą agencją interaktywną, która pomoże Ci zaistnieć w sieci. Creatick to doświadczeni i kreatywni ludzie z pasją, dla których priorytetem jest zrozumienie Twoich potrzeb.


Nasza praca to nasza pasja

Tworzymy idee, które budują wyjątkowe doświadczenia związane z Twoją marką. Jakość naszych usług i dbałość o każdy detal w projektowaniu stawiamy na pierwszym miejscu.

Pracujemy zdalnie z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań i technologii, umożliwiając bezproblemową i otwartą komunikację z Klientem. Wspieramy i współpracujemy, słuchamy, doradzamy i odradzamy. Naszą ambicją jest stworzenie z Klientem przyjacielskiej relacji.

Wierzymy w siłę pięknych, perfekcyjnych projektów i przywiązujemy dużą wagę do szczegółów. Projektujemy tak, aby wszyscy nasi Klienci byli postrzegani jako mistrzowie w swojej branży.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny, które są odzwierciedleniem uczciwych i przejrzystych warunków współpracy. Stale poszerzamy nasze horyzonty, aby skutecznie wypełniać naszą obietnicę.

Pozostajemy na topie

Wciąż doskonalimy nasze umiejętności, uczestniczymy w konferencjach i spotkaniach branżowych. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami.

Spotkajmy się

Nasze wartości i atuty

Wartości, którymi się kierujemy są solidnym fundamentem wszystkich naszych zamierzeń i działań. To także nasze największe atuty, z których jesteśmy najbardziej dumni.

Pasja

Wszystkie nasze projekty rodzą się z zapału i miłości do tego, co robimy. Dzięki temu, wciąż mobilizujemy siebie do nieustającego rozwoju. Dobrze jest łączyć przyjemne z pożytecznym.

Perfekcja

To, co wyróżnia nas na tle innych firm, to perfekcja w każdym calu. Przywiązanie do detalu i dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół, to nie tylko objaw nerwicy natręctw – to nasza obietnica.

Uczciwość

W kontaktach z klientem wykazujemy się najwyższymi standardami etyki biznesowej. Przejrzystość, odpowiedzialność i uczciwość to nasze priorytety. Dotrzymujemy danego słowa!

Szacunek

Naszą reputację budujemy poprzez wzajemny szacunek i zaufanie, które stanowią podstawę naszej współpracy. Rozmawiamy otwarcie, cenimy odmienne opinie, rozumiemy Twoje potrzeby.


Jak pracujemy?

Korzystamy z najlepszych technologii i najnowcześniejszych rozwiązań.

„Creatick to solidny i kompetentny partner, który oferuje klientom wysoką jakość oferowanych usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która przebiegła szybko i sprawnie.”

– Fabian Siubiak, FABEXPO

Stwórzmy razem Twój projekt

Wyślij do nas wiadomość, krótko opisując Twój projekt, pomysł lub problem. Stwórzmy wspólnie coś fajnego!