Pomożemy Ci zaistnieć w sieci

Stworzymy dla Ciebie stronę lub sklep internetowy, wykreujemy Twoją markę i zadbamy o jej obecność w mediach społecznościowych. Po prostu – pomożemy Ci zaistnieć w sieci.


Co możemy dla Ciebie zrobić?

Potrzebna Ci strona internetowa, sklep, wizerunek lub treści, które sprzedają? Mamy wszystko, czego potrzebujesz, abyś zaznaczył swoją obecność w Internecie i rozkręcił swój biznes. Poznaj nasza ofertę.

Strony internetowe

Strona internetowa to wizytówka Ciebie i Twojego biznesu. Oferujemy nowoczesne, responsywne strony i sklepy internetowe, z unikalną i przyciągającą uwagę szatą graficzną, oparte na najpopularniejszym systemie zarządzania treścią – WordPress. Wyróżnij się i zyskuj każdego dnia!

Więcej

E-commerce

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem cras dapibus integer.

Więcej

Administracja stron

Opieka nad stroną wymaga technicznej wiedzy i umiejętności. Dlatego gwarancją stabilnego funkcjonowania serwisu jest powierzenie tego zadania specjalistom. Oddając nam opiekę nad stroną masz gwarancję jej stałej aktualności, rozwoju oraz bezawaryjnej pracy – będziemy do Twojej dyspozycji.

Więcej

Content marketing

Publikowanie atrakcyjnych treści gwarantuje Twojej firmie wyższy poziom sprzedaży i silną pozycję w Google. Tworzymy teksty na strony internetowe, blogi i profile social media. Nasze treści stworzą lub dopełnią Twój unikalny wizerunek i sprawią, że Twoja oferta będzie bardziej interesująca.

Więcej

Co nas wyróżnia?

Wyznacznikiem naszych projektów jest minimalizm, estetyka i profesjonalizm, a najwyższym priorytetem pracy jest dokładność oraz dbałość o detale. Co do piksela.


Zobacz nasze wybrane realizacje

W swoim dorobku mamy wiele różnorodnych projektów: od prostych stron firmowych po rozbudowane serwisy informacyjne i sklepy internetowe. Oto próbka naszych możliwości.

Wierzymy, że współpracując z nami oczekujesz najlepszych doświadczeń. Dlatego oferujemy Ci nieprzeciętne i wspaniale wyglądające rozwiązania.


Przeczytaj nasze publikacje

Na blogu dzielimy się naszymi doświadczeniami i wiedzą. Piszemy o nowościach z branży, ciekawych rozwiązaniach i podpowiadamy co możesz zrobić dla swojej firmy, aby była lepiej widoczna w sieci.

Brief projektowy – jak go wypełnić i dlaczego jest tak ważny?

Brief to bardzo istotny dokument, który towarzyszy większości współprac z agencjami kreatywnymi i freelancerami. To od niego w…

Skąd wziąć politykę prywatności do umieszczenia na stronie?

RODO obowiązuje od 25 maja 2018 roku i od tego czasu dane strukturalne, obecne w bazach, i te niestrukturalne, rozsiane po całej…

Dlaczego nie powinno się justować tekstów na stronach internetowych?

Dlaczego pełne justowanie publikacji internetowych się nie sprawdza i jaki wpływ ma ono na czytelność? Aby poznać odpowiedź na…

„Creatick to solidny i kompetentny partner, który oferuje klientom wysoką jakość oferowanych usług. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, która przebiegła szybko i sprawnie.”

– Fabian Siubiak, FABEXPO

Stwórzmy razem Twój projekt

Wyślij do nas wiadomość, krótko opisując Twój projekt, pomysł lub problem. Stwórzmy wspólnie coś fajnego!